Stwórz naturalną maść świerkową

Zima to doskonały czas, by zebrać żywicę czy gałązki świerkowe, by przygotować z nich niezwykle prostą maść. To pachnące lasem remedium to ulga dla zmarzniętych dłoni i stóp. Doskonale sprawdzi się też jako sojusznik podczas choroby górnych dróg oddechowych.

Poniższy przepis jest bardzo prosty, wymaga jedynie 3 składników. I nieco cierpliwości. Przeczytaj baśń o świerku i ciesz się jego leczniczymi właściwościami zamkniętymi w małym słoiczku.

Poniżej zostaw mail, na który mamy przesłać Ci przepis.

Gdzie mamy wysłać Ci e-booka?

Ważne! Musisz potwierdzić Twój adres email. Kliknij w guzik "Potwierdzam" w Twojej skrzynce.
Jeśli nie widzisz wiadomości od nas, to koniecznie sprawdź folder "spam" oraz "oferty".

    Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach sianko.org. Administratorem Twoich danych będzie Katarzyna Banaś, z siedzibą w Gdyni, 2 Morskiego Pułku Strzelców 10/14. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

    Poznajmy się 🙂

    Mam na imię Kasia i jestem pasjonatką dzikich roślin jadalnych. Od dwóch sezonów prowadzę spacery przyrodnicze po Trójmieście, które pozwalają odkryć bogactwo roślin tego miasta. Organizuję też warsztaty tworzenia ziołowych maści i eliksirów, które wspomagają pracę całego organizmu. Równolegle dzielę się wiedzą z tymi, którzy mieszkają za daleko, by brać udział w spotkaniach na żywo. 

    Jeśli chcesz odkryć bogactwo dzikich roślin jadalnych w 2023 roku, rozgość się na Sianku. 

    dziękuję