Wydarzenia sezon 2023

IMG_6962-2

Cześć!

A może spotkamy się na żywo?

Z doświadczenia wiem, że nie ma lepszej metody na naukę rozpoznawania dzikich roślin jak praktyczny spacer ziołowy. Opowiadam o roślinach w bardzo przystępny sposób, nie musisz kończyć kursów czy używać trudnych słów, żeby korzystać z obfitości pobliskich trawników.

Poniżej znajdziesz rozpiskę najbliższych warsztatów. Jeśli chcesz zarezerwować sobie miejsce na którymś z nich, kliknij w link do formularza. 

To co, niebawem się widzimy?


Kasia 

Środa 17:15 pod TuBazą na Kolibkach. Widzimy się na pierwszym w sezonie spotkaniu grupy ziołowej. Będzie wspólne zbieranie roślin. Zapraszam też na dziki poczęstunek, podczas którego lepiej się poznamy. 

Sobota 13.05 godzina 12:15 start al. Grunwaldzka 2a. Razem z dziewczynami ze szkoły językowej Mova na Gdańskim Wrzeszczu organizujemy leśne spotkanie w sobotę. Dołącz do nas, rozruszamy ciałko dzięki praktyce jogi i poznasz też zastosowanie dziko rosnących chwastów. 

Start 11:00 pod TuBazą na Kolibkach. Wspólnie upichcimy istnie majowy piknik pełen sezonowych, świeżych produktów i dziko zebranych ziół. Zjemy go przy mile trzaskającym ognisku. Pokażę Ci też jak nastawić ocet, który zabierzesz do domu. 

17:15 start TuBaza na Kolibkach. Ruszamy z naszą ziołową grupą, z którą tydzień po tygodniu odkryjesz dziko rosnące chwasty. To super okazja, żeby przewietrzyć głowę w środku tygodnia i spędzić trochę czasu w naturze.

Warsztaty w Ziemiosferze ul. Dmowskiego 10a. Chodź na przepyszne spotkanie przepełnione kwiatami i ziołami. Przygotujemy sałatkę i kanapeczki a także tonik kwiatowy do pielęgnacji twarzy. Dowiesz się jakie kwiaty możesz jeść i w jaki sposób mogą Ci pomóc.